2018
CARROM(SINGLES) JUNIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2018
CHESS
DIVISIONAL
IV-PLACE
BOYS
2018
BASKET BALL
DIVISIONAL
WINNER
BOYS
2018
TAEK WON DO
NATIONAL
PARTICIPATION
BOYS
2018
HOCKEY(SUB JUNIOR)LAKNO
NATIONAL
PARTICIPATION
BOYS
2018
RUNNING (100 MTS)
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2018
RUNNING (5000 MTS)
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2018
RUNNING(600 MTS)
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2018
RUNNING(5000 MTS)
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2018
FOOT BALL
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2018
BADMINTON(SINGLES) JUNIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2018
TAEK WON DO
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2018
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2018
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2018
LAWN TENNIS(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2018
THROW BALL (SUPER SENIOR)
DIVISIONAL
III-PLACE
BOYS
2017
THROW BALL(SUPER SENIOR)
STATE LEVEL
V-PLACE
BOYS
2017
THROW BALL(SUPER SENIOR)
STATE LEVEL
IV-PLACE
BOYS
2017
RUNNING(800 MTS)
DIVISIONAL
I-PLACE
BOYS
2017
DISCUSS THROW(SUPER SENIOR)
DIVISIONAL
I-PLACE
GIRLS
2017
JAVELIN THROW(SUPER SENIOR)
DISTRICT
II-PLACE
GIRLS
2017
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2017
TAEK WON DO
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2017
TAEK WON DO
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2017
DISCUSS THROW(SUPER SENIOR)
DISTRICT
I-PLACE
GIRLS
2017
CARROM(DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2017
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2017
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2017
CARROM(DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2017
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2017
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2017
TABLE TENNIS(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2017
KHO-KHO(SENIOR)
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2017
THROW BALL(SENIOR)
DIVISIONAL
WINNER
BOYS
2017
FOOT BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2016
SILAMBAM
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2016
JAVELIN(SUPER SENIOR)
DISTRICT
I-PLACE
GIRLS
2016
JUDO
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2016
TAEK WON DO
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2016
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2016
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2016
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2016
DISCUSS THROW(SUPER SENIOR)
DISTRICT
I-PLACE
GIRLS
2016
KHO-KHO U-19
DIVISIONAL
III-PLACE
BOYS
2016
TABLE TENNIS(DOUBLES )JUNIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2016
FOOT BALL(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2016
SILAMBAM U-20
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2015
SILAMBAM U-20
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2015
SILAMBAM U-19
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2015
TEAK WON DO U-20
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2015
TEAK WON DO U-19
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2015
FOOT BALL(SENIOR)
DIVISIONAL
RUNNER
GIRLS
2015
CHESS(SUPER SENIOR)
DISTRICT
III-PLACE
GIRLS
2015
U-19 BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2015
U-19 BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2015
U-19 BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2015
TABLE TENNIS (SINGLE)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2015
TABLE TENNIS(SINGLE)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2015
BASKETBALL U-19
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2015
TABLE TENNIS (DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2015
THROW BALL(SENIOR)
DIVISIONAL
WINNER
BOYS
2014
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2014
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2014
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2014
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2014
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2014
FOOT BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
winner
GIRLS
2014
BOXING
DIVISIONAL
II-place
BOYS
2014
TENNIS (DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2014
TEAK WON DO
DIVISIONAL
II-place
BOYS
2014
TENNIS(SINGLE)SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2014
FOOT BALL(JUNIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2014
U-19 THROW BALL
DIVISIONAL
RIUNNER
BOYS
2014
U-17 KHO-KHO
DIVISIONAL
RIUNNER
BOYS
2013
U-19 TENNIS(DOUBLES)
DIVISIONAL
RUNNER
GIRLS
2013
U-19 TENNIS(SINGLE)
DIVISIONAL
RUNNER
GIRLS
2013
BASKET BALL
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2013
ROLLER SKATING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2013
ROLLER SKATING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2013
ROLLER SKATING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2013
TEAK WON DO
DISTRICT
I-PLACE
GIRLS
2013
CHESS(SUPER SENIOR)
DISTRICT
III-PLACE
GIRLS
2013
CHESS(SENIOR)
DISTRICT
II-PLACE
GIRLS
2013
TEAK WON DO
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2013
TEAK WON DO
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2013
HAND BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2013
TENNIS(SINGLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2013
BOXING
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2013
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2013
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2013
TENNIS(DOUBLES) SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2013
TENNIS(SINGLES)SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2013
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2013
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2012
BALL BADMINTON(SUPER SENIOR)
NATIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2012
BOXING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2012
TENNIS(DOUBLES) SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2012
TENNIS(SINGLES)SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2012
TENNIS(DOUBLES)SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2012
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2012
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2011
BALL BADMINTON(SUPER SENIOR)
NATIONAL
GOLD MEDAL
GIRLS
2011
SKATING
DIVISIONAL
SILVER
BOYS
2011
SKATING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2011
TAEK WON DO
DIVISIONAL
BRONZE
BOYS
2011
TAEK WON DO
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2011
CHESS(SENIOR)
DISTRICT
I-PLACE
GIRLS
2011
TENNIS(SINGLES)SENIOR
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2011
HOCKEY(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2011
THROW BALL(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2011
FOOT BALL(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2011
HAND BALL(JUNIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2011
U-19N HAND BALL
DIVISIONAL
RUNNER
GIRLS
2011
TENNIS(DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2011
TENNIS (SINGLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2011
BALL BADMINTON(SUPER SENIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2011
BOXING
DIVISIONAL
GOLD MEDAL
BOYS
2011
BALL BADMINTON(SUPER SENIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2010
HAND BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2010
HAND BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2010
U-19 HAND BALL
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2010
U-17 FOOT BALL
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2009
BEACH VOLLY BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2009
HOCKEY(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2009
VOLLEY BALL(SUPER SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2009
KHO-KHO(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2009
HOCKEY(SENIOR)
DISTRICT
RUNNER
GIRLS
2009
TENNIS (DOUBLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
TENNIS (SINGLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
HAND BALL(SUPER SENIOR )
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
BADMINTON(DOUBLES)JUNIOR
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
ROLLER SKATING
NATIONAL
II-place
BOYS
2009
ROLLER SKATING
NATIONAL
II-place
BOYS
2009
BEACH VOLLEY BALL(JUNIOR )
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
HAND BALL(JUNIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
FOOT BALL(JUNIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
FOOT BALL(JUNIOR)
DISTRICT
WINNER
GIRLS
2009
U-19 KHO-KHO
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2009
U-19 HAND BALL
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2009
TENNIS(DOUBLES)
DIVISIONAL
RUNNER
GIRLS
2009
HAND BALL(SUPER SENIOR )
DIVISIONAL
WINNER
GIRLS
2009
BALL BADMINTON(SUPER SENIOR)
DIVISIONAL
III-PLACE
BOYS
2009
KHO-KHO(SENIOR)
DIVISIONAL
III-PLACE
BOYS
2009
HAND BALL(SUPER SENIOR )
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2009
BEACH VOLLEY BALL(SUPER SENIOR)
DIVISIONAL
RUNNER
BOYS
2008
CHESS(SUPER SENIOR)
DISTRICT
II-PLACE
BOYS
2008
BADMINTON(SINGLES)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
CHESS(SUPER SENIOR)
DISTRICT
II-place
BOYS
2008
HIGHJUMP
DISTRICT
II-PLACE
BOYS
2008
HURDLES
DISTRICT
III-PLACE
BOYS
2008
TABLE TENNIS(DOUBLES )SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
TABLE TENNIS(SINGLE)SUPER SENIOR
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
BADMINTON(DOUBLE)SENIOR
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
TENNIS(DOUBLES)SENIOR
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
HAND BALL(SUPER SENIOR )
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2008
HAND BALL(SENIOR )
DISTRICT
RUNNER
BOYS
2007
CHESS(SUPER SENIOR)
DIVISIONAL
II-place
BOYS